ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Виробник | HOCO |
| Тип товару | бездротовий мікрофон |
| Модель | BK5 |
| Бездротове з'єднання | Bluetooth V5.0 |
| Живлення | від акумулятора |
| Потужність динаміка | 5 Вт |
| Ємність акумулятора | 1200 mA/h |
| Час роботи | 5-6 годин |
| Час заряджання | приблизно 2.5 години |
| Ітерфейси під'єднання | Bluetooth, AUX, microSD, USB |
| Роз'єм заряджання | micro USB |
| Матеріал | метал, пластик |
| Розміри | 79 х 79 х 270 мм |
| Вага | 412 г |
| Колір | білий |
| Комплетація | мікрофон |
| кабель зарядки microUSB | |
| аудіокабель AUX |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Для домашнього користування |
| Спосіб установки/кріплення | Ручний |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 79 мм |
| Діаметр | 79 мм |
| Вага | 0.412 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип роз'єму | micro-USB |
| Тип | Бездротовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 789 ₴








