
Мікрофон TRUST GXT 258W FYRU для PS5 і ПК (білий)
2 949 ₴
- В наявності
- Код: 30464
Виробник: TRUST
Модель: GXT 258W FYRU
Тип товару: Мікрофон
Тип мікрофона: Конденсаторний
Спрямованість: Кардіоїдна/двоспрямована/стерео/кругова
Під'єднання: Дротове
Інтерфейс під'єднання: USB
Місце встановлення: Настільний
Призначення: Для PS5/для ПК
Живлення: От USB
Частотний діапазон: 30 - 18000 Гц
Чутливість: 36 Дб
Співвідношення сигнал/шум: 130 дБ
Опір: 200 Ом
Особливості:
- Цифрове USB-під'єднання, миттєвий запуск на ПК і ноутбуку
- 4 діаграми спрямованості: кардіоїдна, двоспрямована, стерео- та кругова для оптимізованого запису звуку в будь-якій ситуації
- Порт навушника для відстеження браку затримки звуку, який дає змогу прослуховувати запис у реальному часі без затримки
- Теплий, багатий і чистий звук для записування вокалу й акустичних інструментів
- Чудово підходить для подкастів, відеоблогів, дубляжу, записування музики, потокових трансляцій на YouTube, Twitch і Facebook
- Зручні кнопки прискорення, вимкнення звуку та регулювання гучності навушників на лицьовій стороні мікрофона
- Регульована 5-колірна світлодіодна підсвітка
- Універсальне 5/8-дюймове гвинтове кріплення, сумісне з більшістю мікрофонних стійок
- Повністю металевий корпус із внутрішнім попфільтром і підставкою-триногою
- Від'єднуваний кабель 1,8 м
Довжина кабелю: 1.8 м
Матеріал: Метал
Вага: 626 г
Розміри: 183 х 74 х 63 мм
Колір мікрофона: Білий / чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Вид | Універсальний мікрофон |
| Тип | Конденсаторний |
| Спосіб установки/кріплення | Настільний |
| Спрямованість | Всеспрямований |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Тип роз'єму | USB |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Характеристики | |
| Частота | 18000 Гц |
| Опір | 200 Ом |
| Розміри | |
| Довжина | 183 мм |
| Ширина | 74 мм |
| Діаметр | 63 мм |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Вага | 626 г |
- Ціна: 2 949 ₴


