
Aвтоматичний дозатор мильної піни MI AUTOMATIC FOAMING DISPENSER з картриджем (білий)
789 ₴
- В наявності
- Код: 38804
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: XIAOMI
Модель: AUTOMATIC FOAMING DISPENSER
Тип товара: Пінний дозатор мила
Тип дозатора: Електричний
Призначення: Для рідкого мила
Спосіб встановлення: Настільний
Потужність: 6 Вт
Живлення: 4 батарейки АА (в комплект не входять)
Швидкість спрацьовування: 0.25 с
Водонепроникність: IPX4
Контейнер з милом: Входить в комплект
Об'єм: 0.32 л
Матеріал: Пластик
Розміри: 73 x 98 x 190 мм
Колір дозатора: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення диспенсера | Для рідкого мила |
| Вид диспенсера | Побутової |
| Колір | Білий |
| Поверхня | Глянцевий/матовий |
| Тип диспенсера | Настільний |
| Форма | Циліндрична |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 19 см |
| Ширина | 9.8 см |
| Діаметр | 7.3 см |
| Об`єм | 320 мл |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 789 ₴






