
Підставка для ноутбука з кулером HOCO DH22 (чорна)
1 249 ₴
- В наявності
- Код: 38242
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип товару: Підставка з кулером
Виробник: HOCO
Модель: DH22
Призначення: Для ноутбуків
Максимальна діагональ ноутбука: 15.9"
Конструкція: Складна
Потужність: 2 Вт
Охолодження: Активне
Швидкість вентилятора: 3 регульованих рівня
Кількість лопатів: 13 шт
Кількість регульованих кутів: 8
Вантажопідйомність: До 10 кг
Живлення: DC5V
Підсвічування: LED-підсвітка синя
Матераіл: Алюмінієвий сплав / силікон / ABS
Діаметр вентилятора: 13 см
Розміри: 240 х 250 х 30 мм
Вага: 440 г
Колір підставки: Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Підставка |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" - 15.6" |
| Тип охолодження | Активний |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 240 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Вага | 0.44 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Регуляція кута нахилу, Підсвітка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 249 ₴


