
POWERBANK PROOVE HOODMAN MAGNETIC 20W 10000 mA/h (сірий)
1 699 ₴
- В наявності
- Код: 54073
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: PROOVE
Модель: HOODMAN MAGNETIC
Тип товару: Портативна батарея (POWERBANK)
Тип батареї: Літій-полімер
Ємність: 10000 mA/h
Вхід: Type-C / Lightning
Вихід: Type-C / Magnetic Ring
Вхідна потужність: 5V-1A / 9V-1.25A / 9V-1.67A
- Туре-С: 5V-3A / 9V-2.22A / 12V-1.67A
Qi: 5W / 7.5W / 10W / 15W
Максимальна потужність: 20W
Матеріал: Вогнестійкий VO пластик
Розмір продукту: 103 x 67 x 19 мм
Вага: 225 г
Колір: Сірий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Особливості | Бездротова зарядка, Індикатор рівня заряду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Сірий |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 1 |
| Максимальна потужність W | 20 |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Призначення | Для електроніки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 103 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Висота | 19 мм |
| Вага | 225 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴


