
Штатив AC PROF P185 MINI (чорний)
579 ₴
- В наявності
- Код: 32245
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: AC PROF
Модель: P185 MINI
Тип товару: Штатив
Максимальна висота: 160 cм
Мінімальна висота: 40 см
Довжина в складеному стані: 27 см
Максимальне навантаження: 500 г
Сумісна ширина смартфона: 65-90 мм
Матеріал: Алюмінієвий сплав / пластик
Кріплення: Затискач для смартфона/різь 1/4
Радіус дії пульта: 10 м
Вага: 390 г
Колір штатива: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AC Prof |
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 1600 мм |
| Максимальне навантаження | 0.5 кг |
| Особливості | Дистанційне управління |
| Вага | 0.39 кг |
| Довжина у складеному стані | 270 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 579 ₴


