
Компресор для продування AC PROF C4915 (чорний)
1 149 ₴
- В наявності
- Код: 32240
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: AC PROF
Модель: С4915
Тип товару: Компресор для продування
Тип вентилятора: Портативний ручний
Живлення: Від акумулятора
Ємність акумулятора: 1500 мА/год
Порт заряджання: Type-C
Час автономної роботи: До 30 хв (на максимальній швидкості)
Потужність: 60 Вт
Швидкість повітряного потоку: 28 м/c
Мінімальна швидкість обертання: 43000 об/хв
Максимальна швидкість обертання: 51000 об/хв
Кількість насадок: 5
Матеріал: ABS пластик
Розміри: 180 х 79 х 48 мм
Вага: 450 г
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AC Prof |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Регулювання швидкості | Так |
| Тип управління | Механічне |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 79 мм |
| Глибина | 48 мм |
| Вага | 0.45 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 149 ₴

