
Крісло для геймерів PROOVE GAMING GEEK (фіолетово-біле)
17 999 ₴
- В наявності
- Код: 62048
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: PROOVE
Модель: GAMING GEEK
Матеріал: Полу PU
Основа: Метал
Підлокітник: 4D
Механізм: Frog
Газліфт: Клас 4
Спинка: Пінополиуретан
Колеса: Безшумні PU
Діаметр коліс: 65 мм
Функція нахилу: 15°
відхилення спинки: 90-135°
Регульована висота сидіння: 49-55 см
Максимальне навантаження: До 136 кг
Розмір продукту: 126 x 47.5 x 52 см
Вага: 27.2 кг
Колір крісла: Фіолетово-білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Колір | Фіолетовий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Поліуретанові |
| Максимально допустиме навантаження | 136 кг |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 49 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 55 см |
| Вага крісла | 27.2 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Колір каркасу | Чорний |
| Тип механізму | Газліфт |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Подушка під голову | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 999 ₴



