
Відеореєстратор HOCO DI36 з камерою заднього огляду (чорний)
1 979 ₴
- В наявності
- Код: 28287
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: DI36
Тип товару: Відеореєстратор
Місце встановлення: Дзеркало салону автомобіля
Роздільна здатність: FullHD (1920x1080)
Розмір екрана: 9.66 дюйма
Кут огляду: основна камера 130°
Підтримка карт пам'яті: MicroSD (до 32 Гб)
Формат записування фідео:
- передня камера: 1080P
- задня камера: 720P
Процесор: Lingtong 6247
Параметри живлення: DC5V 2A
Робочий струм: 380 mA
Особливості:
- циклічний запис (1/2/3 хвилини)
- нічне бачення
- гравітаційний датчик
- датчик руху
- камера заднього огляду
- моніторинг паркінгу
- вбудований мікрофон
- вбудований динамік
- система ADAS
- підтримка 22 мов меню, зокрема української
Розміри: 258 х 73 х23 мм
Вага: 320 г
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Кількість камер | 2 |
| Дозвіл запису | 1920х1080 |
| Підтримувані формати флеш-карт | microSD |
| Режим запису | Циклічна |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Комплектація відеореєстратора | Зарядное устройство |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Кут огляду | 120 град. |
| Автономне живлення | Є |
| Автомобільний адаптер | Так |
| Функція автозапису | Так |
| Аварійний запис | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 9.66 дюйм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 258 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Висота | 23 мм |
| Вага | 320 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 979 ₴



