Виробник: HYPERX
Модель: PULSEFIRE HASTE 2 (6N0B0AA)
Тип товару: Комп'терна мишка
Форма: Симетрична
Спосіб під'єднання: Бездротовий/дротовий
Бездротове під'єднання: Радіоканал 2.4G/Bluetooth
Тип датчика: Оптичний
Кількість кнопок: 6
Ресурс: 100 млн нажатий
Колесо прокручування: 1
DPI: 800 - 26000
Пришвидшення: 50G
Швидкість: 16.5 м/с
Частота опитування: 8000 Гц
Сумісність:
- PS4
- Xbox One
- PS5
- Windows
- Xbox Series X
- Xbox Series S
Живлення: Вбудований акумулятор
Час автономної роботи: До 100 годин
Довжина кабелю: 1.8 м
Підсвічування: RGB
Особливості:
- Plug-and-Play
- Прецизійний сенсор HyperX 26K
- Надгнучкий кабель HyperFlex 2
- Фірмові перемикачі HyperX
- Настроюється за допомогою програмного забезпечення HyperX NGENUITY
- Першокласні глайди з ПТФЕ
Розміри: 124 х 67 х 38 мм
Вага: 60 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HyperX |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 124 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Висота | 38 мм |
| Вага | 60 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 26000 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 6 |
- Ціна: 3 889 ₴






