
Ігрова мишка ASUS ROG HARPE ACE AIM LAB EDITION (чорна)
4 289 ₴
- В наявності
- Код: 21864
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: ASUS
Модель: ROG HARPE ACE AIM LAB EDITION
Тип товару: Ігрова мишка повнорозмірна
Під'єднання: Бездротове
Бездротове під'єднання: Радіоканал 2.4GHz/Bluetooth
Тип сенсора: Оптичний
Максимальне dpi: 36000
Кількість кнопок: 5
Вбудована пам'ять: 5 профилей
Максимальне прискорення: 50G
Частота опитування: 1000 Гц
Живлення: Від акумулятора
Порт заряджання: Type-C
Особливості:
- Програмовані кнопки
- Підсвітка
- Бездротова зарядка
Довжина кабелю: 2 м
Розміри: 127.5 x 63.7 x 39.6 мм
Вага: 54 г
Колір мишки: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 127.5 мм |
| Ширина | 63.7 мм |
| Висота | 39.6 мм |
| Вага | 54 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 36000 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 289 ₴







