ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: ULANZI
Модель: WM-10
Тип товару: Мікрофон
Тип мікрофона: Петличний
Спосіб під'єднання: Бездротовий
Бездротове під'єднання: Радіоканал 2.4 ГГц
Дальність дії: До 10 м
Сумісність: Смартфони з TYPE-C роз'ємом
Затримка звуку: Менше 25 мс
Співвідношення сигнал/шум: 70 дБ
Чутливість: -42 дБ±1 дБ
Частота: 48 кГц
Діапазон частот: 20 - 20000 Гц
Шумозаглушення: Підтримка 3 рівнів шумозаглушення
Порт заряджання: Type-C
Ємність акумулятора:
- передавача 70 mA/h
Час роботи: До 4.5 годин
Вага передавача: 9 г
Розмір передавача: 59 х 20 х 9 мм
Розмір приймача: 30 х 18 х 8 мм
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Універсальний мікрофон |
| Тип | Конденсаторний |
| Спосіб установки/кріплення | Петличний |
| Спрямованість | Всеспрямований |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Тип роз'єму | Type-C |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Характеристики | |
| Чутливість | -42 дБ |
| Частота | 20000 Гц |
| Опір | 70 Ом |
| Розміри | |
| Довжина | 59 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Діаметр | 9 мм |
| Вага | 9 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴




