ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: LOGITECH
Модель: G502 X PLUS
Тип товару: Ігрова миша
Під'єднання: Бездротове
Бездротове під'єднання: Радіоканал 2.4GHz
Тип сенсора: Оптический HERO 25K
Максимальне dpi: 25600
Кількість кнопок: 13
Вбудована пам'ять: 5 профилей
Максимальне прискорення: 40 G2
Максимальна швидкість: > 10 м/с (400 дюйм/с)
Живлення: Від акумулятора
Порт заряджання: Type-C
Особливості:
- Програмовані кнопки
- Підсвітка
- Бездротова зарядка
Довжина кабелю: 1.8 м
Розміри: 79.2 x 41.1 x 131.4 мм
Вага: 106 г
Колір мишки: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Білий |
| Довжина | 131.4 мм |
| Ширина | 79.2 мм |
| Висота | 41.1 мм |
| Вага | 106 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 25600 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 13 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 899 ₴








