
Фумігатор антимоскітна лампа XO YH10 (бежева)
449 ₴
- В наявності
- Код: 21234
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: XO
Модель: YH10
Тип товару: Фумігатор лампа
Потужність: 2 Вт
Світловий потік: 400 Лм
Кількість режимів: 3
- Москітний режим першого натискання — не менш ніж 8 годин
- Нічний режим другого натискання — понад 30 годин
- Тривале натискання для зовнішнього освітлення — понад 28 годин
Тип живлення: Акумулятор/USB-порт
Порт заряджання: Type-C
Акумулятор: 1200 мА/год
Розмір: 160 х 105 х 105 мм
Колір фумігатора: Бежевий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Фумигатор |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух, Від комарів, Від мошок, Від метеликів/метеликів, Від літаючих комах, Від молі, Від ос, Від попелиці, Від лускокрилих |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип живлення | USB-порт комп'ютера, Акумулятор |
| Споживана потужність | 2 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Діаметр | 105 мм |
| Висота | 105 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴




