ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: BEIKE
Модель: QZSD Q298H
Тип товару: Штатив
Максимальна висота: 205 cм
Довжина в складеному стані: 62 см
Кількість секцій: 4
Діаметр: 25 мм
Максимальне навантаження: 8 кг
Матеріал: Алюмінієвий сплав/пластик
Вага: 1.77 кг
Колір штатива: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beike |
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 2050 мм |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Тип головки | Кульова |
| Кількість секцій | 4 |
| Вага | 1.77 кг |
| Довжина у складеному стані | 620 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴









