ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: XO
Модель: YH08А
Тип товару: Портативний світильник
Освітлення: Світодіодне
Конструкція: Монолітна
Кріплення: Клейка стрічка / магніт
Живлення: Від акумулятора
Місткість акумулятора: 1200 мА/ч
Час зарядки: 2 години
Порт зарядки: Type - C
Потужність: 2.5 Вт
Матеріал: Пластик / метал
Управління: Сенсорне
Розміри: 30.3 х 5.0 х 4.2 см
Колір корпуса: Чорний
Модель: YH08А
Тип товару: Портативний світильник
Освітлення: Світодіодне
Конструкція: Монолітна
Кріплення: Клейка стрічка / магніт
Живлення: Від акумулятора
Місткість акумулятора: 1200 мА/ч
Час зарядки: 2 години
Порт зарядки: Type - C
Потужність: 2.5 Вт
Матеріал: Пластик / метал
Управління: Сенсорне
Розміри: 30.3 х 5.0 х 4.2 см
Колір корпуса: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 2.5 Вт |
| Стан | Новий |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Стиль виготовлення | Хай-тек |
| Колір | Чорний |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип | Портативні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 42 мм |
| Ширина | 5 см |
| Довжина | 303 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь, Пластик |
| Тип харчування | Акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴



