ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HAMTYSAN
Тип товару: Дисплей
Тип дисплея: IPS
Керування: Сенсорне
Діагональ екрана: 10.1 дюйма
Роздільна здатність екрана: 1024 х 600 (HD)
Частота: 60 Hz
Кут огляду: 178 градусов
Мультитач: 5 касаний максимум
Час відгуку: 3 - 5 мс
Відеопорт: HDMI
Живлення: 5V/2A
Порт живлення: MicroUSB
Яскравість: 250 cd/m2
Співвідношення сторін: 16:9
Розміри: 235 х 143 х 7 мм
Вага: 770 гр
Сумісність:
- Rasperry Pi 400 /4/3/2/Zero/B/B+
- Jetson Nano
- Win 11/10/8/7
- Смарт-ТВ
- Лаптопа
- Інші пристрої
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрану | 10.1 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Тип матриці | IPS |
| Широкоформатний екран | Так |
| Формат екрану | 16:9 |
| Сенсорний екран | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Екран | |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Час відгуку | 3 мс |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI |
| Кількість роз'ємів HDMI | 1 |
| Вихід на навушники | Ні |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Розміри | |
| Ширина | 235 мм |
| Висота | 143 мм |
| Глибина | 7 мм |
| Вага | 0.77 кг |
| Основні атрибути | |
| Інтерфейси | Bluetooth, micro USB |
| Особливості | Функція гучного зв'язку |
| Мінімальна частота | 60 |
| Максимальна частота | 20000 |
| Формат акустики | Стерео |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип харчування | USB-порт, Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роздільна здатність екрана | 1024х600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 849 ₴



