Тип товару: Накопичувач інформації (жорсткий диск)
Виробник: SEAGATE
Модель: ONE TOUCH
Тип накопичувача: HDD
Спосіб застосування: Зовнішній
Об'єм пам'яті: 5 терабайт
Інтерфейс під'єднання: USB 2.0 / USB 3.0 / USB 3.2
Форм-фактор: 2.5"
Розмір: 115.3 х 80 х 20.9 мм
Вага: 268 г
Колір корпусу: Сірий / Чорний
Шукаєте портативний зовнішній жорсткий диск, який не займе багато місця в сумці, але вмістить великі обсяги даних завдяки величезній ємності? Знайомтеся: портативна система зберігання Seagate One Touch. Ці портативні жорсткі диски виконані у кількох ефектних кольорах, мають ємність до 5 ТБ, підтримують інтерфейс USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) та підходять для ПК з ОС Windows® та комп'ютерів Mac®. Більш того, завдяки налаштованим варіантам резервного копіювання, у тому числі за запитом, ви легко захистите свої файли, а служби відновлення даних Rescue будуть страховкою від непередбачених ситуацій. Текстурована металева поверхня на кшталт актуальних дизайнерських рішень.
- Сумісність із інтерфейсом USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0).
- Порт USB для резервного копіювання та дзеркалювання папок, що настроюється.
- Автоматична синхронізація файлів, переміщених у потрібну папку.
- Підтримка Windows та Mac без необхідності переформатування.
- Підписка на служби відновлення даних Rescue у комплекті.
- Річна передплата на план Mylio Create.
- Чотиримісячна підписка на Adobe Creative Cloud (план для роботи з фотографіями).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 5120 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | USB 3.2 |
| Сумісність інтерфейсу | USB 2.0, USB 3.0 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 115.3 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 20.9 мм |
| Вага | 268 г |
- Ціна: 5 449 ₴






