ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: INSTA360
Тип товару: Монопод-трипод
Модель: INSTA360 MINI
Конструкція: Телескопічна
Матеріал: Алюміній / Полікарбонат /Поліуретан
Максимальне навантаження: 250 г
Висота в складеному вигляді: 160 мм
Максимальна висота: 380 мм
Товщина: 29 мм
Вага: 120 г
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insta360 |
| Тип | Монопод для селфи |
| Матеріал | Пластик |
| Максимальна висота штатива | 380 мм |
| Максимальне навантаження | 0.25 кг |
| Кількість секцій | 4 |
| Вага | 0.12 кг |
| Довжина у складеному стані | 162 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 949 ₴







