
Вебкамера LOGITECH C270 HD (чорна)
1 099 ₴
- В наявності
- Код: 12733
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: LOGITECH
Модель: C270 HD
Під'єднання: USB
Роздільна здатність відео: 1280x720 (HD)
Камера: 0.9 Мп
Частота кадрів: 30 кадрів/сек
Кріплення: Прищіпка
Фокусування: Ручна
Мікрофон: Є
Особливості мікрофона: Монофонічний із шумозаглушенням
Формат файлів: MJPEG
Додатково:
Системні вимоги:
Windows XP (SP2 або пізніша версія), Windows Vista або Windows 7 (32- або 64-розрядна версія)
CPU: 1 ГГц
Оперативної пам'яті: От 512 МБ
Вільного місця: 200 МБ
Під'єднання до: інтернету
Порт: USB 1.1 (рекомендується 2.0)
Швидкість передавання даних: Не менш ніж 1 Мбіт/с
Габарити: 70 x 32 x 69 мм
Колір: Чорний

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Країна виробник | Китай |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Кількість мегапікселів веб-камери | 0.92 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Роздільна здатність | 1280x720 |
| Інтерфейси | USB 2.0 |
| Мікрофон | Вбудований |
| Кріплення | Прищіпка |
| Особливості | Ручне фокусування |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 69 мм |
| Глибина | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴






