
Бездротовий зарядний пристрій BOROFONE BQ16 (чорний)
649 ₴
- В наявності
- Код: 12695
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Бренд: BOROFONE
Модель: BQ16
Вхід: 5V / 2A, 9V / 2A
Бездротова потужність: 5W / 7.5W / 10W / 15W
Матеріал: ABS + PC
Розміри: 110 * 85 * 71 мм
Вага: 113 г
Необхідно використовувати зарядний пристрій PD/QC
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Бездротовий |
| Номінальна сила струму | 2 А |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 15 Вт |
| Потужність | 15 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 110 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип роз'єму | Type C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649 ₴








