ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Виробник | BOROFONE |
| Тип товару | FM модулятор/трансмітер |
| Модель | BC32 |
| Підтримка режимів відтворення | Bluetooth, USB-флеш, TF карта (microSD) |
| Версія Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth чіп | JL Jerry |
| Діапазон частот FM | 87.5 - 108 МГц |
| Харчування | 12-24B |
| Максимальний об'єм пам'яті MicroSD | 32 Gb |
| Кількість USB портів | 2 |
| Вихід порту USB-A | 5V / 2.4 A |
| Вихід порту QC3.0 USB-A | 18W 5V-3,1 A; 9V-1,8 A; 12V-1,8 A |
| Підсвічування | Є |
| Дисплей | Монохромний |
| Мікрофон | Вбудований |
| Вхід 3.5 мм (AUX) | Немає |
| Матеріал виготовлення | ABS пластик |
| Розміри | 85 * 52 * 40 мм |
| Вага | 33 г |
| Колір | Чорний / сірий |







Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Підключення пристрою | Bluetooth |
| Підтримувані формати | WMA, WAV, FLAC, MP3 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| USB-інтерфейс | Так |
| Підтримка iPod | Ні |
| Дисплей | Так |
| Автономне живлення | Немає |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Автомобільний адаптер | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 33 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴









