
Автоматичний дозатор мильної піни BASEUS Minidinos Hand Washing Machine (зелений)
989 ₴
- В наявності
- Код: 16895
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Бренд BASEUS
Модель Minidinos Hand Washing Machine
Застосування Для пінного мила
Кріплення Без кріплення
Управління Сенсорне
Тип установки Настільний
Матеріал ABS пластик + силікон
Напруга 6V (4 х АА, час роботи на батарейках близько 8 місяців)
!батарейки не входять в комплект!
Об'єм, л 0.3
Затримка 0.6 сек
Розміри (ШхВ) 93 x 210 мм
Вага, г 295
Країна-виробник товару Китай
Країна реєстрації бренду Китай
Диспенсер Baseus Minidinos Hand Washing Machine — робить миття рук більш приємним! Його дизайн приваблює дітей. Дозатор регулярно піклується про гігієну вашої дитини. Тримати руки в чистоті — це один з найважливіших кроків, які ми можемо зробити, щоб уникнути захворювання і передачі мікробів іншим. Пінне мило не тільки захищає шкіру, зменшує пошкодження миючими засобами, але робить процес умивання цікавим і захоплюючим. А безконтактний дизайн захищає від мікробів і бруду. Автоматичний дозатор простий і мінімалістичний. Він оснащений інфрачервоним датчиком, який розподіляє рідину при наближенні рук. Два режими на вибір, що робить його зручним і для дорослих
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Тип диспенсера | Настільний |
| Колір | Зелений |
| Поверхня | Глянцевий/матовий |
| Форма | Циліндрична |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 21 см |
| Ширина | 9.3 см |
| Глибина | 9.3 см |
| Діаметр | 9.3 см |
| Об`єм | 300 мл |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Пластик |
- Ціна: 989 ₴








