ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: ATTACK SHARK
Модель: X1 PAW3395 PRO
Тип товару: Комп'ютерна мишка
Під'єднання: Бездротове/дротове
Бездротове під'єднання: Bluetooth 5.4/Біноканал 2.4 ГГц
Сенсор: PixArt PAW3395PRO
Кількість кнопок миші: 6
Тип датчика: Оптичний
Роздільна здатність сенсора, dpi: 50-40000
Пришвидшення: 60G
Частота опитування: 1000 Гц
Перемикачі: Omron Microswitches
Швидкість: 700 IPS
Кнопки Програмовані
Сумісність з ОС: Chrome OS/Mac OS/ Microsoft Windows
Живлення: Від акумулятора/від USB
Порт живлення: Type-C
Довжина кабелю: 1.5 м
Розміри: 121.8 х 61.2 х 38 мм
Вага: 53 г
Колір: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Attack Shark |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Білий |
| Довжина | 121.8 мм |
| Ширина | 61.2 мм |
| Висота | 38 мм |
| Вага | 53 г |
| Стан | Новий |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Класична |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 6 |
| Додаткові характеристики | |
| Роздільна здатність оптичного сенсора (dpi) | 40000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 689 ₴


