ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HIKVISION
Бренд: EZVIZ
Модель: CS-CB2
Під'єднання: Бездротове
Живлення: Від USB/від акумулятора
Ємність акумулятора: 2000 мА/год
Матрица: 1/2.8” Progressive Scan CMOS
Фокусна відстань: 4 мм
Частота кадрів (головний потік): 1920 × 1080 - 15 к/с
Мін. чутливість: 0.1 лк
Відеокомпресія: H.265 / H.264
Апертура: F1.6
Кути огляду: Д: 100°, 85°, Г: 46°
Тип підсвічування: ИК
Дальність підсвічування: 5м
Придушення шуму (DNR): 3D
Робоча температура: -10°C - +45°C
Мережеві інтерфейси: Wi-Fi IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n
Метод зберігання: microSD 512 Гб
Аудіоінтерфейси: Вбудований мікрофон і динамік
Тригери тривоги: Підтримує інтелектуальне виявлення руху людини
Розміри: 50.5 × 39.1 × 39.1 мм
Вага: 87 г
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ezviz |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Квадратний |
| Застосування | Внутрішня |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Формат стиснення | H.264+/H.264, H.265+/H.265 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 5 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Чутливість | 0.1 люкс |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 100 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 46 град. |
| Інтерфейси | |
| Порт для SD-карти | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Напруга | 5 В |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Довжина | 50.5 мм |
| Ширина | 39.1 мм |
| Висота | 39.1 мм |
| Вага | 87 г |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 849 ₴






