ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Бренд | Grunhelm |
| Тип колонки | Портативна |
| Тип товару | Музична колонка |
| Інтерфейси підключення | Bluetooth, Aux |
| Bluetooth | Версія 5.0 |
| Відтворення з карти пам'яті | Є |
| Підтримувані карти пам'яті | MicroSD, USB-flash |
| Кількість динаміків | 1 |
| Вихідна потужність | 9 Вт |
| Ємність акумулятора | 1500 мАч |
| Розмір акустики (Ш × В × Г) | 287 х 112 х 127 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір виробника | Синій |
| Комплектація | Портативна акустика, інструкція |
| Гарантійний термін | 3 місяці |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Моно |
| Сумарна потужність звуку | 9 Вт |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, micro USB, USB |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD, TF Card |
| Матеріал корпусу | Пластик, Тканина |
| Колір корпусу | Синій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 287 мм |
| Висота | 127 мм |
| Глибина | 112 мм |
| Вага | 0.585 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 079 ₴










