
Сумка-органайзер HOCO GM106 (сіра)
549 ₴
- В наявності
- Код: 38788
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: GM106
Тип товару: Сумка-органайзер
Матеріал: 1680D плівка + 150DPU + 5t бавовна
К-ть відділень: 2
Розміри: 230 х 155 х 60 мм
Колір: Сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Сірий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці |
| Кількість відділень | 2 |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 155 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴



