
Сумка для гаджетів BASEUS LBJX010013 (сіра)
349 ₴
- В наявності
- Код: 38781
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: BASEUS
Модель: LBJX010013
Тип товару: Сумка для зберігання серії Easy Journey
Зовнішній матеріал: Штучна шкіра
Техніка виготовлення: Шиття
Матеріал: Штучна шкіра (PU)
Розміри: 175 × 65 × 115 мм
Колір: Сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Сірий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 115 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Стан | Новий |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349 ₴



