
Портативна колонка HOCO HC47 (чорна)
1 379 ₴
- В наявності
- Код: 38497
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: HC47
Тип товару: Музична колонка
Тип колонки: Портативна
Спосіб під'єднання: Бездротовий
Бездротове під'єднання: Bluetooth 6.0
Потужність: 30 Вт (15 Вт х 2)
Частотний діапазон: 120 - 18000 Гц
Живлення: Від акумулятора
Батарея: 2400 мА/г
Час заряджання акумулятора: До 3 годин
Час відтворення музики: До 3 годин (при 80% гучності)
Водонепроникність: IPX4
Порт для заряджання: USB Type-C
Інтерфейс: AUX (3.5 мм), MicroSD, USB, USB Type-C
Особливості:
- Вологозахист
- RGB підсвітка
- TWS з'єднання
Матеріал корпусу: Пластик
Розміри: 264 х 166 х 89 мм
Вага: 1209 г
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 30 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Інтерфейси | Type-C |
| Мінімальна частота | 120 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD, TF Card |
| Особливості | FM-приймач |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Час автономної роботи | 3 годин |
| Ступінь захисту | IPX4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 264 мм |
| Висота | 166 мм |
| Глибина | 89 мм |
| Вага | 1.209 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 379 ₴



