
Портативна колонка HOCO DS67 (чорна)
3 749 ₴
- В наявності
- Код: 38487
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: DS67
Тип товару: Музична колонка
Тип колонки: Портативна
Спосіб під'єднання: Бездротовий / дротовий
Бездротове під'єднання: Bluetooth 5.4
Підтримка режимів: Bluetooth / TF карта / USB / AUX / FM
Потужність: 60 Вт (30 Вт х 2)
Динамік: 3" х 2 шт
Частотний діапазон: 80 - 12000 Гц
Опір: 4 Ом
<strong>Співвідношення сигнал/шум: 80 дБ
Живлення: Від акумулятора
Батарея: 6000 мА/г
Час заряджання акумулятора: До 4 годин
Час відтворення музики: До 8.5 годин
Мікрофон: Бездротовий
Водонепроникність: IPX5
Порт для заряджання: USB Type-C
Підсвітка: RGB
Осоюливості:
- Режим TWS
- Ремінець для транспортування
- Вологозахист
- Підсвітка
- Бездротові мікрофони
Матеріал корпусу: Пластик
Розміри: 381 х 153 х 190 мм
Вага: 2.8 кг
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 60 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Інтерфейси | Type-C, jack 3.5 мм, USB |
| Мінімальна частота | 80 Гц |
| Максимальна частота | 12000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD, TF Card |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту | IPX5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 381 мм |
| Висота | 190 мм |
| Глибина | 153 мм |
| Вага | 2.8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 749 ₴





