
Ігрова приставка NINTENDO SWITCH (HAD-S-KABAH(EUR))
12 449 ₴
- В наявності
- Код: 38254
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: NINTENDO
Модель: SWITCH
Тип товару: Ігрова приставка
Платформа: Nintendo
Контролер: Nintendo Joy-Con
К-ть контролерів: 2
Дисплей: Сенсорний
Діагональ екрана: 6.2 дюймів
Роздільна здатність екрана: 1920 x 1080 (Full HD)
Процесор: Nintendo Tegra
Вбудована пам'ять: 32 Gb
Оперативна пам'ять: 4 GB
Тип оперативної пам'яті: LPDDR4
Кількість кнопок: 16 шт
Динаміки: Вбудовані
Слот для карт пам'яті: MicroSD
Інтерфейс під'єднання: Wi-Fi / Bluetooth / HDMI вихід / 1 × USB-C / аудіо вихід 3.5 мм
Живлення: Від акумулятора
Час роботи: До 9 годин
Час заряджання: До 3 годин
Розмір: 102 × 239 × 13.9 мм
Вага: 0.3 кг
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nintendo |
| Тип приставки | Портативна |
| Лінійки | Nintendo |
| Діагональ екрану | 6.2 дюйм |
| Сенсорний екран | Так |
| Жорсткий диск | Так |
| Об'єм накопичувача | 32 GB |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, HDMI |
| Живлення | Li-Ion |
| Час роботи | 9 годин |
| Бездротові можливості | Wi-Fi, Bluetooth |
| Особливості | Відтворення відео |
| В комплект входить | Ігрова приставка, Ігрова консоль, Блок живлення, HDMI-кабель, USB-кабель, Джойстики |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 239 мм |
| Висота | 102 мм |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 449 ₴







