
Портативна колонка ACEFAST K2 AIR 40W (чорна)
1 849 ₴
- В наявності
- Код: 37568
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: ACEFAST
Модель: K2 AIR
Тип товару: Музична колонка
Тип колонки: Портативна
Під'єднання: Бездротове
Бездротове під'єднання: Bluetooth 5.3
Формат акустики: 2.1
Потужність: 40 Вт (2 x 20 Вт)
Кількість смуг: 2
Діаметр динаміків: 2.75"
Сумісність з ОС: IOS / Android
Ступінь захисту: IPX5
Частотний діапазон: 50 - 20000 Гц
Живлення: Від акумулятора
Тип акумулятора: Li-Ion
Ємність акумулятора: 4400 mA/h
Час повної зарядки: До 3 годин
Порти та роз'єми: USB / Type-C
Особливості:
- Вологозахист
- Підсвітка
- Ремінець
- TWS з'єднання
Матеріал: Пластик / тканина
Розміри: 283 х 124 х 120 мм
Вага: 1.85 кг
Колір колонки: Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 40 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Інтерфейси | Type-C, USB |
| Мінімальна частота | 50 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Матеріал корпусу | Пластик, Тканина |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту | IPX5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 283 мм |
| Висота | 124 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Вага | 1.85 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 849 ₴






