
Powerbank HOCO J166 50000 mA/h 22.5W (чорний)
2 849 ₴
- В наявності
- Код: 37031
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: J166
Тип товару: Powerbank
Ємність акумулятора: 50000 mA/h (160 Wh)
Номінальна ємність: 25000 mA/h
Тип акумулятора: LiFePO4 циліндричний елемент
Кількість USB-портів: 5
Інтерфейси: Type-C (2шт) / USB-A (3шт)
Вхід: USB-C2: 5V=3A / 9V=2A / 12V=1.5A 18W
Вихід:
- USB-C1/C2: 5V=3A / 9V=2.22A / 12V=1.67A 20W
- USB-A1/A2: 5V=3A
- USB-A3: 5V=3A / 9V=2A / 10V=2.25A / 12V=1.5A 22.5W
Загальний вихід: 5V=2A
Особливості:
- Швидка зарядка
- Інформаційний дисплей
- Вбудований ліхтар
- Ремінець
Матеріал: Вогнестійкий пластик (ABS / PC)
Розміри: 119 x 54 x 47 мм
Вага: 1100 г
Колір павербанка: Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 50000 мА/год |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 3000 мА |
| Особливості | Ремінець на руку, Дисплей, Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Максимальна потужність W | 22.5 |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Вихідні інтерфейси | USB Type A |
| Індикація | С дисплеем |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 119 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Висота | 47 мм |
| Вага | 1100 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 849 ₴






