
POWERBANK BOROFONE BJ82A 10000 mA/h PD20W з MagSafe зарядкою (чорний)
1 149 ₴
- Немає в наявності
- Код: 34398
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: BOROFONE
Модель: BJ82A
Тип товару: Портативній аккумулятор (POWERBANK)
Ємність акумулятора: 10000 mA/h 38.5 Wh
Номінальна ємність: 5500 mA/h
Інтерфейс під'єднання: Бездротовий (MagSafe), USB, Type-C
Функції заряджання: Стандартна / Quick Charge / Power Delivery / Бездротова зарядка
Потужність бездротової зарядки: 5W / 7.5W / 10W / 15W
Вхід:
- USB-C: 5V=3A / 9V=2A / 12V=1.5A 18W
Вихід:
- USB-C: 5V=3A / 9V=2.22A / 12V=1.67A PD20W
- USB-A: 5V=3A / 9V=2A / 10V=2.25A (SCP) / 12V=1.5A 22.5W
Матеріал корпусу: ABS + PC вогнестійкій корпус
Розміри: 100 × 69 × 18 мм
Колір корпусу: Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 3 мА |
| Особливості | Бездротова зарядка, Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 1 |
| Максимальна потужність W | 22.5 |
| Функції заряджання | MagSafe |
| Вихідні інтерфейси | USB Type C |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Висота | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 149 ₴





