
Портативна колонка HOCO DS58 (чорна)
7 949 ₴
- В наявності
- Код: 33821
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: DS58
Тип товару: Портативна акустична система
Номінальна потужність: 80 Вт
Пікова потужність: 120 Вт
Під'єднання: Дротове / бездротове
Бездротове під'єднання: Bluetooth 5.0
Чип Bluetooth: bluetrun AB5602C
Кількість динаміків: 2
Розміри динаміків: 10 дюймів
Співвідношення сигнал/шум: 85 дБ
Частотний діапазон: 80 - 16000 Гц
Живлення: Від акумулятора
Ємність акумулятора: 7000 мА/год
Час автономної роботи: До 3 годин
Час повного заряджання: 6 годин
Інтерфейси під'єднання: Bluetooth / USB / TF-карта (до 32Гб) / AUX
Особливості:
- RGB-підсвітка
- Функція караоке
- FM-радио
Матеріал: ABS / метал
Розміри: 361 × 334 × 846 мм
Вага: 14.65 кг
Колір колонки: Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 80 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Чутливість | 85 дБ |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, micro USB, AUX-вхід, USB |
| Мінімальна частота | 80 Гц |
| Максимальна частота | 16000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD, TF Card |
| Особливості | FM-приймач |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 361 мм |
| Висота | 334 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Ємність акумулятора | 7000 mA/h |
| Час роботи | 3 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 949 ₴






