
Портативна колонка HOCO DS72 (чорна)
2 849 ₴
- В наявності
- Код: 33795
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: DS72
Тип товару: Портативна акустична система
Потужність: 20 Вт
Під'єднання: Дротове / бездротове
Бездротове під'єднання: Bluetooth 5.0
Чип Bluetooth: Bluetrun AB5602C
Кількість динаміків: 1
Розміри динаміків: 8 дюймів
Частотний діапазон: 80 - 20000 Гц
Живлення: Від акумулятора
Ємність акумулятора: 4000 мА/год
Час автономної роботи: До 3 годин
Час повного заряджання: 6 годин
Інтерфейси під'єднання: Bluetooth / USB / TF-карта / AUX
Особливості:
- RGB-підсвітка
- Функція караоке
- FM-радио
Матеріал: ABS / метал
Розміри: 286 × 280 × 367 мм
Вага: 3.5 кг
Колір колонки: Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Формат акустики | Моно |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, micro USB, AUX-вхід, USB |
| Мінімальна частота | 80 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card, microSD |
| Особливості | FM-приймач |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 286 мм |
| Висота | 367 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Вага | 3.5 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4000 mA/h |
| Час роботи | 3 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 849 ₴





