
POWERBANK HOCO Q38 10000 mA/h PD20W (чорний)
849 ₴
- В наявності
- Код: 33664
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: Q38
Тип товару: Портативній аккумулятор (POWERBANK)
Ємність акумулятора: 10000 mA/h 37 Wh
Номінальна ємність: 5400 mA/h
Швидке заряджання: PD3.0 / PD20W / QC3.0 / QC2.0 / FCP / AFC
Максимальна потужність: 20W
Вхід:
- Type-C1: 5V / 2A, 9V / 2A, 12V / 1.5A – 18W
- Type-C2: 5V / 2A, 9V / 2A, 12V / 1.5A – 18W
- Lightning: 5V / 2A, 9V / 2A – 18W
Вихід:
- Type-C1: 5V / 3A, 9V / 2.22A, 12V / 1.67A – 20W
- Type-C2: 5V / 3A, 9V / 2.22A, 12V / 1.67A – 20W
- Lightning: 5V / 2.4A, 9V / 2.22A – 20W
Особливості:
- LED дисплей рівня заряду
- Індикатор швидкої зарядки
Матеріал корпусу: ABS / PC вогнестійкий корпус / літій-полімерна батарея
Розміри: 78 × 64 × 26.5 мм
Вага: 195 г
Колір корпусу: Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Роз'єми | USB Type-C, Apple Lightning |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 3 мА |
| Особливості | Бездротова зарядка, Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 1 |
| Максимальна потужність W | 20 |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Вихідні інтерфейси | USB Type C |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 78 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Висота | 26.5 мм |
| Вага | 195 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849 ₴




