ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: DB21
Тип товару: Powerbank
Ємність акумулятора: 80000 mA/h 296Wh
Номінальна ємність: 47360 mA/h
Тип акумулятора: Li-Pol
Кількість USB портів: 4
Інтерфейси: Lightning / Type-C / MicroUSB / USB-A
Вхід:
- Lightning / Type-C / Micro-USB: 5V-2A
Вихід:
- USB-А 1 / 2 / 3 / 4: 5V-2.1A
Особливості:
- Інформаційний дисплей
- Вбудований ліхтарик
- Ручка для транспортування
- Вбудований кабель Type-C
- Вбудований кабель Lightning
- Вбудований кабель MicroUSB
Матеріал: Вогнестійкий полікарбонат / ABS пластик
Розміри: 178 х 82 х 67 мм
Вага: 1180 г
Колір павербанка: Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 80000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C, Apple Lightning, micro USB |
| Набір перехідників | Так |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Особливості | Дисплей, Ліхтарик, Ремінець на руку, Індикатор рівня заряду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 4 |
| Максимальна потужність W | 10.5 |
| Вихідні інтерфейси | USB Type A |
| Перехідники в комплекті | USB Type-C |
| Індикація | С дисплеем |
| Призначення | Для електроніки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 178 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Висота | 67 мм |
| Вага | 1180 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 849 ₴







