
Мережевий зарядний пристрій PROOVE SILICONE POWER 2 20W + кабель Type-C to Lightning (чорний)
639 ₴
- В наявності
- Код: 63246-1
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: PROOVE
Модель: SILICONE POWER 2
Тип товару: Зарядний пристрій
Тип зарядного: Мережевий
Конструкція блока: Монолітна
Інтерфейс під'єднання: USB-C
Кількість портів USB-C: 1
Потужність блоку: 20 Вт
Максимальна потужність кабелю: 27W
Вхідні параметри: AC 100-240V~50/60Гц 0.6A max
Протоколи швидкої зарядки: QC4+ / PD3.0
Вихід:
- Type-C: DC 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A (20W);
(PPS: DC 5-11V/1.8A) (19.8W);
Тип кабелю: Type-C to Lightning
Матеріал блоку: Вогнестійкий пластик
Матеріал кабелю: Силікон
Розмір: 41.83 х 26.8 х 80.5 мм
Колір зарядного: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Потужність | 20 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 80.5 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery 3.0 |
| Довжина кабелю | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 639 ₴




