Виробник: BOROFONE
Модель: BJ66B
Тип товару: Powerbank
Ємність акумулятора: 60000 mA/h 222 Wh
Номінальна ємність: 33000 mA/h
Тип акумулятора: Li-Pol
Кількість USB-портів: 3
Кількість USB-A портів: 2
Інтерфейси: Type-C / USB-A
Вхід:
- Type-C: 5V=3A / 9V=2A 18W
Вихід:
- USB A1/A2: 5V=3A / 9V=2A / 10V=2.25A (SCP) / 12V=1.5A 22.5W
- Тype-C: 5V=3A / 9V=2.22A / 12V=1.67A PD20W
Загальний вихід: 5V=3A Max
Стандарт швидкої зарядки: Quick Charge 3.0 / Power Delivery 3.0
Особливості:
- Інформаційний дисплей
- Вбудований ліхтарик
- Ремінець
Захист:
- Зворотного струму
- Короткого замикання
- Надлишкової напруги на виході
- Надлишкової напруги на вході
- Неправильного використання роз'ємів
- Перегрівання
- Перезаряджання
Матеріал: ABS / PC вогнетривкий корпус / літій-полімерна батарея
Розміри: 147 х 78 х 68 мм
Вага: 1192 г
Колір павербанка: Чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 60000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 3000 мА |
| Особливості | Дисплей, Ліхтарик, Ремінець на руку, Індикатор рівня заряду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Максимальна потужність W | 22.5 |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Вихідні інтерфейси | USB Type A |
| Індикація | С дисплеем |
| Призначення | Для електроніки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 147 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Висота | 68 мм |
| Вага | 1192 г |
- Ціна: 2 479 ₴







