Тип товару: Саундбар
Виробник: YAMAHA
Модель: SR-C20
Динаміки:
- передній лівий/правий: 4,6 см
- конічний дифузор — 2 шт.
- вбудований сабвуфер: 7,5 см
- конічний дифузор — 1 шт.
Вихідна потужність:
- передній лівий/правий: 20 Вт × 2 канали
- вбудований сабвуфер: 60 Вт
Сумарна потужність: 100 Вт
Споживана потужність: Номінальна потужність 13 Вт
Входи/Входи:
- HDMI х 1
- цифрові оптичні х 2
- аналогові аудіовиходи х 1
Технологія навколишнього звучання: Dolby Audio
Режими об'ємного звучання: "Стерео"/"Стандартний"/Кіно"/"Гра"
Функція Compressed Music Enhancer: Так (для Bluetooth)
Функція посилення баса: Да
Формат Dolby Digital: Да
Формат Dolby Pro Logic II: Да
Версія / Профіль Bluetooth: Версія: 5.0 / Профілі: A2DP / Кодеки: SBC, AAC
Керування за допомогою програми: Да
Розміри: 600 × 64 × 94 мм
Вага: 1.8 кг
Колір: Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YAMAHA |
| Тип | Полична |
| Призначення | Фронтальний гучномовець |
| Кількість динаміків | 3 шт. |
| Потужність | 100 Вт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Вид товару | Саундбар |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Роз'єми | HDMI порт, HDMI ARC |
| Цифровий оптичний вхід | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кріплення на стіну | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 64 мм |
| Глибина | 94 мм |
| Вага | 1.8 кг |
- Ціна: 7 899 ₴







