ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: J160A
Тип товару: Портативній аккумулятор (POWERBANK)
Ємність акумулятора: 10000 mA/h 38.5 Wh
Номінальна ємність: 5800 mA/h
Інтерфейс під'єднання: Бездротовий (MagSafe)
Швидке заряджання: PD3.0 / PD2.0 / PD20W / QC3.0 / QC2.0 / FCP / AFC
Потужність бездротової зарядки: 5W / 7.5W / 10W / 15W
Вхід:
- TypeC: 5V=3A / 9V=2A / 12V=1.5A 18W
- iP: 5V=2.4A / 9V=2A 18W
Параметри на виході:
- Type-C: 5V=3A / 9V=2.22A / 12V=1.67A 20W макс
Загальна вихідна потужність: 5V=2A
Матеріал корпусу: ABS + PC вогнестійкій корпус
Розміри: 101 х 66 х 19 мм
Вага: 196 г
Колір корпусу: Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 3 мА |
| Особливості | Бездротова зарядка, Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 1 |
| Максимальна потужність W | 20 |
| Функції заряджання | MagSafe |
| Вихідні інтерфейси | USB Type C |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 101 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Висота | 19 мм |
| Вага | 196 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 989 ₴






