ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: DB62
Тип товару: Джерело безперебійного живлення
Функція: UPS / POE
Місткість: 20000 mA/h
Тип акумулятора: Li-Ion
Кількість портів: 6
Вхідний сигнал: AC 100 ~ 240V 50/60Hz 0.5A (макс)
Тип роз’єму для заряджання: USB-A 5V/2A, USB-C 5V/1A, загальний вихід 18W
Вихід: 5V/2A; 9V1.8A; 12V1.35A, POE: 24V0.7A
Матеріал корпусу: ABS пластик
Розміри: 206 х 120 х 35 мм
Вага: 640 г
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Індикація | Світлова |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ємність акумулятору | 20000 мАг |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 206 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 35 мм |
| Вага | 0.64 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 649 ₴





