ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: J117A
Тип товару: Портативній аккумулятор (POWERBANK)
Ємність акумулятора: 10000 mA/h 38.5 Wh
Номінальна ємність: 5500 mA/h
Інтерфейс під'єднання: Бездротовий (MagSafe), USB, Type-C
Швидке заряджання: PD3.0 / PD2.0 / PD20W / QC3.0 / QC2.0 / FCP / AFC
Потужність бездротової зарядки: 5W / 7.5W / 10W / 15W
Параметри на виході:
- Type-C – 5V / 2.4A, 9V / 2.22A, 12V / 1.67A – 20W макс
Матеріал корпусу: ABS + PC вогнестійкій корпус
Розміри: 101 × 69 × 20 мм
Вага: 193 г
Колір корпусу: Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 3 мА |
| Особливості | Бездротова зарядка, Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 1 |
| Максимальна потужність W | 20 |
| Функції заряджання | MagSafe |
| Вихідні інтерфейси | USB Type C |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 101 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 193 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 989 ₴





