ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: E100
Тип товару: Моніторинговий трекер
Сумісність: IOS
Матеріал: ABS пластик
Живлення: Батерейка CR2032 (210 mAh)
Час роботи на 1 заряді: до 12 місяців
Розмір: 31× 31 × 9 мм
Вага: 7 г
Колір: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип GPS-приймача | GPS-трекер |
| Стан | Новий |
| Харчування | |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Кількість батарейок | 1 шт. |
| Вбудована АКБ | Так |
| Ємність вбудованої АКБ | 0.21 мАг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 31 мм |
| Ширина | 31 мм |
| Висота | 9 мм |
| Вага | 0.007 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 329 ₴







