ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: BASEUS
Модель: TINY STAR MINI (C00035001121-02)
Тип товару: Зарядний пристрій
Тип зарядного: Автомобільне
Кількість портів: 2
Тип портів: USB-A / USB-C
Максимальна потужність: 30 Вт
Вхідні параметри: 12В - 24В / 3.5А Макс
Вихід:
- USB-C: 5В-3А / 9В-3А / 12В-2.5А 30Вт Макс
- USB-A: 5В-3А / 9В-3А / 10В-2.25А / 12В-2.5А 30Вт Макс
- USB-C + USB-A: 5B-3.4А
Протоколи швидкого заряджання:
- Huawei Fast Charge (FCP)
- Huawei Super Charge (SCP)
- Qualcomm Quick Charge 2.0
- Qualcomm Quick Charge 3.0
- Samsung Fast Charge
- USB Power Delivery 2.0
- USB Power Delivery 3.0
Розміри: 24.84 x 20.6 x 48.8 мм
Вага: 19.1 г
Колір зарядного: Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Підключення пристрою | 2 USB роз'єми |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Baseus |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Номінальна сила струму | 3.5 А |
| Індикатор роботи | Ні |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Стан | Новий |
| Ширина | 24.84 мм |
| Довжина | 48.8 мм |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 24 В |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴




