ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: CRUCIAL
Модель: T500 PRO
Тип товару: Накопичувач інформації
Тип накопичувача: SSD внутрішній
Форм-фактор: М.2
Призначення: Для ПК/ноутбуків/PS5
Об'єм: 1 Тб
Тип пам'яті: 3D NAND TLC
Інтерфейс M.2: PCI Express 4.0 x4
Версія PCIe: Gen 4.0 х4
Швидкість записування: До 6800 МБ/с
Швидкість зчитування: До 7300 МБ/с
TBW: 600 ТБ
Розміри: 23 x 9.6 x 80 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crucial |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 1024 GB |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 x4 |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Швидкість зчитування | 7300 Мб/сек |
| Швидкість запису | 6800 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Висота | 9.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 149 ₴





