Виробник: ESSAGER
Модель: YMX-320W
Тип товару: Блок зарядного пристрою
Тип зарядного: Мережева
Конструкція блока: Складана
Інтерфейс під'єднання: USB-A / USB-C
Кількість портів USB-A: 4
Кількість портів USB-C: 4
Потужність: Загальна 320 Вт
Вхідні параметри: AC 100 - 240V / 50-60Hz / 1.8A Max
Вихід:
- USB-C1-PD: 5V=3A / 9V=3A / 12V=3A / 15V=3A / 20V=5A (100W Max)
- USB-C2/C3-PD: 5V=3A / 9V=3A / 12V=3A / 15V=3A / 20V=3.25A (65W Max)
- USB-C4-PD: 5V=3A / 9V=2.22A / 12V=1.67A (20W Max)
- USB-A1: 5V=3A / 9V=2A / 12V=1.5A (18W Max)
- USB-A2: 5V=3A / 9V=2A / 12V=1.5A (18W Max)
- USB-A3: 5V=3A / 9V=2A / 12V=1.5A (18W Max)
- USB-A4: 5V=3A / 9V=2A / 12V=1.5A (18W Max)
Кабель: Без кабеля
Тип вилки: EU
Матеріал корпусу: Вогнестійкий пластик
Колір зарядного: Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Essager |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | Універсальний |
| Номінальна сила струму | 5 А |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Вихідна потужність | 320 Вт |
| Потужність | 320 Вт |
| Кількість USB-портів | 5 і більше |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Технології швидкого заряджання | Fast Charge |
- Ціна: 1 679 ₴



