ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: ASUS
Модель: ROG FALCHION ACE M602
Тип товару: Ігрова клавіатура
Спосіб під'єднання: Дротовий
Інтерфейс під'єднання: USB
Конструкція клавіатури: Механічна
Кількість клавіш: 68
Кількість програмованих/гарячих клавіш: 8
Тип механічних перемикачів: ROG NX Red
Тип-світчів: Red
Довжина кабелю: 2 м
Особливості:
- Anti-Ghosting
- Вбудована пам'ять
- Настроювана RGB-підсвітка
- Звукопоглинальна піна
Розміри: 305.79 x 101 x 37.5 мм
Вага: 599 г
Колір клавіатури: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Висота | 37.5 мм |
| Ширина | 101 см |
| Вага | 599 |
| Довжина | 305.79 мм |
| Призначення | Універсальна |
| Тип | Клавіатура |
| Клавіатура | |
| Кількість клавіш клавіатури | 68 |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Конструкція клавіатури | Ігрова |
| Наявність цифрового блока | Немає |
| Вбудований Тачпад | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 949 ₴







