
Автомобільний зарядний пристрій REMAX RCC329 75W (чорний)
349 ₴
- В наявності
- Код: 28807
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: REMAX
Модель: RCC329
Тип товару: Зарядний пристрій
Тип зарядного: Автомобільне
Місце встановлення: Прикурювач автомобіля (авторозетка)
Кількість портів: 3 (USB-A - 2 / USB-C - 2)
Вхід: DC12V-24V
Вихід:
USB-C1/C2: 5V=3.0A / 9.0V=3.0A / 12.0V=3.0A / 15.0V=3.0A / 20.0V=2.25A 45W Max
USB-A1/A2: 4.5V=5A / 5V=4.5A / 9.0V=3.0A / 12V=2.5A 30W Max
Загальна потужність: 75W
Швидке заряджання: QC / PD
Матеріал: Алюмінієвий сплав/вогнестійкий пластик
Розміри: 73.6 х 45 х 27.35 мм
Вага: 35 г
Колір зарядного: Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Підключення пристрою | 4 USB роз'єми |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Remax |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Номінальна сила струму | 5 А |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Стан | Новий |
| Ширина | 45 мм |
| Довжина | 73.6 мм |
| Глибина | 27.35 мм |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349 ₴

